Dla kogo wdrażamy portale informacyjne?
Wiele firm i organizacji musi regularnie przekazywać swoim odbiorcom duże ilości treści. Oto przykłady firm, z którymi pracowaliśmy, poznając bliżej ich potrzeby. Dzięki temu wiemy, jak stworzyć portal informacyjny, który sprosta wyzwaniom edytorskim.
Rozwiązania technologiczne na portalach internetowych
Zależnie od wymagań biznesowych klienta, dobieramy odpowiednie narzędzia do budowanego systemu. Poniżej znajdziesz listę technologii, integracji i funkcjonalności, które implementowaliśmy dla naszych klientów.
Portale informacyjne - co warto wiedzieć?
Co jest potrzebne do sprawnej budowy portalu informacyjnego?
Jak przebiega proces realizacji projektu na Drupalu?
Każdy projekt dzielimy na takie etapy:
Ile kosztuje zbudowanie systemu webowego na Drupalu?
Koszt zbudowania serwisu informacyjnego zależy od tego, co ma być zaimplementowane w systemie.
Odkryj nasze projekty na Drupalu
Jeśli chcesz dokładniej zobaczyć, jakie projekty ostatnio realizowaliśmy, jakie funkcje implementowaliśmy czy jakie integracje przeprowadziliśmy, skontaktuj się z nami.
W czasie krótkiego spotkania pokażemy nasze realizacje. Zobacz także przykłady naszych projektów w sekcji Case Studies.
Przeczytaj blog posty wokół portali informacyjnych
Przeczytaj artykuły ze wskazówkami, które ułatwią pracę redaktorów i edytorów. Poznaj przydatne narzędzia, systemy i integracje przydatne w funkcjonowaniu serwisów informacyjnych.
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Zazwyczaj rozpoczynamy nowe projekty w czasie od 1 do 6 tygodni od podpisania umowy. To zależy od sytuacji na innych projektach. Podczas rozmowy z każdym klientem informujemy dokładniej, ile w danym czasie trwa oczekiwanie na start projektu.
Możemy przejść w tryb rozwoju i wsparcia. Szczegóły mamy opisane na podstronie Wsparcie Drupala.
Klient może też samodzielnie przejąć rozwój i utrzymanie serwisu. Wtedy w razie potrzeby jesteśmy dostępni na konsultacje - w ramach usługi Drupal Consulting.
Do przeprowadzenia estymacji czasu na migrację danych bedziemy potrzebowali dostępu do danych (np. dostępu do aktualnego CMS-a i bazy danych). Będzie też potrzebna rozmowa z redaktorami, aby ustalić, jak używają obecnego systemu CMS i spisać, co sprawia problemy, co należy usprawnić oraz jakie funkcje nie są potrzebne w nowym CMS-ie.
Tak, możemy zbudować portal informacyjny na projekcie dostarczonym przez klienta lub kupionym w internecie. Ważne, aby projekt był dostępny w narzędziu Figma. Wtedy programiści mogą go dokładnie odwzorować w czasie tworzenia wyglądu (frontend development).